Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Rodinné domy od pondelka 15. augusta vykladajú 20-litrové zberné nádoby na triedený kuchynský bioodpad

Rodinné domy od pondelka 15. augusta vykladajú 20-litrové zberné nádoby na triedený kuchynský bioodpad
08.08.2022 - Prebrali ste si počas minulého týždňa od poverených pracovníkov OLO, a.s. svoje pomôcky na správne triedenie kuchynského bioodpadu ? Od dnešného dňa môžu obyvateľky a obyvatelia rodinných domov mestskej časti Bratislavy - Nového Mesta začať zbierať kuchynský bioodpad.
Najbližší pondelok 15. 8. 2022 je naplánovaný prvý zvoz kuchynského bioodpadu z rodinných domov. Domácnosti rodinných domov budú od budúceho pondelka do 7.00 hod ráno vykladať 20-litrovú zbernú nádobu.
Dni odvozu nájdete v letáčiku alebo na stránke OLO, a.s.:
https://www.olo.sk/odvozovy-den-k-bro/
Počas tohto týždňa aj naďalej prebieha adresná distribúcia pomôcok na správne triedenie kuchynského bioodpadu pre rodinné domy v našej mestskej časti.
Harmonogram distribúcie pre rodinné domy nájdete na tomto odkaze:
https://www.olo.sk/rodinne-domy-v-novom-meste-druha-etapa-od-1-augusta-2022-distribuujeme-obyvatelom-balicky-na-zber-kuchynskeho-bioodpadu/?fbclid=IwAR2xqlcN-UTeTBnLz631AIFAiBWFSMmpcmRrP4aOWF_OYjeA1egmuohwo6Y
Pokiaľ si nestihnete alebo nemáte možnosť prevziať svoje pomôcky na správne triedenie kuchynského bioodpadu je možné si ich dodatočne vyzdvihnúť v distribučných centrách dňa 13. 8. 2022, sobota, od 10.00 – 17.00 hod:
Nobelova pri č. 3/A, zeleň pri obchodnom dome (parc. č. 13433/1, k.ú. N.M.)
Trnavské mýto – pri zastávke MHD v smere Hlavná stanica
Prosíme občanov rodinných domov, aby zvážili to, že iba na Trnavskom mýte, dňa 13. 8. 2022 v čase 10.00 – 17.00 hod bude možné vypísať/spracovať tlačivo „Zapojenie do systému zberu kuchynského odpadu pre rodinné domy“ v papierovej forme.
V prípade, že občania rodinných domov prídu na iné distribučné centrá, poverená posádka OLO, a.s. si zapíše údaje a balíček na triedenie kuchynského bioodpadu dodá dodatočne.
Viac informácii nájdete tu:
https://www.banm.sk/dodatocna-distribucia-balickov-na-zber-kuchynskeho-bioodpadu-v-novom-meste/
Pridajte sa k zberu kuchynského bioodpadu a staňte sa súčasťou prechodu na cirkulárnu ekonomiku. Chráňte tak spolu s nami životné prostredie znížením objemu zmesového odpadu v našom meste. ĎAKUJEME!


Vytvorené: 08.08.2022 12:19, webman
Hore
Hore
Hore