Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Začiatkom novembra začíname veľkú rekonštrukciu Základnej školy Cádrova

Začiatkom novembra začíname veľkú rekonštrukciu Základnej školy Cádrova
17.10.2022 -

Vážení obyvatelia,

Dňa 2.11.2022 sa začína dlho očakávaná rekonštrukcia budovy na ZŠ Cádrova.

Cieľom projektu je kompletná prestavba, nadstavba a prístavba pavilónu ZŠ a investícia vo výške takmer 4 mil. EUR financovaná aj zo zdrojov európskej únie.

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto bola úspešná v uchádzaní sa o tieto financie z európskej únie a sme radi, že po toľkých rokoch budú deti mať dôstojnú a modernú školu s dôrazom na funkčnosť a aj zasadenie do prostredia Kramárov.

Pavilón školy bude kompletne zrekonštruovaný so zelenou strechou, vyriešením bezbariérového prístupu pre hendikepovaných, výťahom, novým poschodím s modernými triedami, terasou pri zachovaní pôvodných stromov a mnoho iného.

Ako na každej stavbe, musíme žiaľ počítať s určitým občasným a dočasným obmedzením, miestami aj dopravným obmedzením, zvýšenej prašnosti a hlučnosti. Ukončenie rekonštrukcie je naplánované na september 2023. O všetkých týchto obmedzeniach bude mestská časť priebežne a vopred informovať na webovej stránke www.banm.sk.

Prosíme preto vás obyvateľov o pochopenie a podporu.

Pripájame aj vizuál, ako bude zrekonštruovaný pavilón vyzerať, aby nám to pripomínalo spoločný cieľ, ktorým je zlepšenie podmienok pre deti.

S úctou

Mgr. Rudolf Kusý, starosta


Rekonštrukcia ZŠ Cádrova - Postup prác obdobie 5.12. – 16.12.2022
Rekonštrukcia ZŠ Cádrova - Postup prác obdobie 21.11. – 2.12.2022
Rekonštrukcia ZŠ Cádrova - Postup prác obdobie 7.11. – 18.11.2022

 Posledná aktualizácia: 02.12.2022 11:18
Hore
Hore
Hore