Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Čisté Nové Mesto

Máte pri dome nepohrabané lístie alebo neodhrabaný sneh? Začal sa vo vašom okolí hromadiť voľne pohodený odpad? Je potrebné na detskom ihrisku, či v parku opraviť poškodenú lavičku, preliezku, či trávnik?

64-User-CommentAk vám záleží na tom, aby Nové mesto bolo čistejšie a krajšie využite tento formulár a nahláste nám problém s neporiadkom v našej mestskej časti. Vaše podnety dostanú okamžite do rúk príslušní pracovníci miestneho úradu, ktorí daný problém budú riešiť, prípadne za odstránením problému vyrazia pracovníci EKO podniku verejnoprospešných služieb (VPS). Následne vás budeme informovať o tom, ako sme váš podnet vyriešili.


64-GraphKomunikácia s občanmi je jedným z hlavných nástrojov novomestskej samosprávy na odhaľovanie a následné odstraňovanie neporiadku v našej mestskej časti. Dôkazom toho je aj intenzívna spolupráca so špecializovaným portálom www.odkazprestarostu.sk, kde Novomešťania so svojimi podnetmi patria k najaktívnejším prispievateľom. Budeme radi, ak nás na problém v našej mestskej časti upozorníte aj formou "Odkazu pre starostu".
 

AJ VĎAKA VAŠIM PODNETOM JE NOVÉ MESTO ČISTEJŠIE A KRAJŠIE.
ĎAKUJEME!Posledná aktualizácia: 13.06.2022 09:41
Hore
Hore
Hore