Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Zapojte sa do súťaže o tablet s novou mobilnou aplikáciou Nové Mesto Bratislava

Zapojte sa do súťaže o tablet s novou mobilnou aplikáciou Nové Mesto Bratislava
19.11.2019 - Viac ako 500 ľudí si hneď v prvých dňoch spustenia stiahlo do svojich mobilov aplikáciu našej mestskej časti – NOVÉ MESTO BRATISLAVA. Vďaka nej nájdu od októbra v telefóne všetky potrebné a užitočné informácie zo svojho okolia.
Pre tých, ktorí tak už urobili, ale aj tých, ktorí sa ešte len chystajú, sme pripravili súťaže o atraktívnu cenu – tablet, ktorý venuje nákupné centrum Vivo! Bratislava (bývalý Polus). Je to jednoduché – stačí si nainštalovať našu „apku“ a prihlásiť sa do súťaže. Postup nájdete nižšie.
Okrem noviniek, pozvánok na kultúrne či športové podujatia či oznamov na úradnej tabuli, môže užívateľ aplikácie nahlásiť jednoducho priamo miestnemu úradu svoj podnet – zničenú lavičku, neodhrabané lístie, nepokosenú trávu, či objavenú čiernu skládku. „Stačí pár kliknutí do mobilu, podnet sa tak rýchlo dostane k príslušnému pracovníkovi na úrade a problém sa môže ihneď začať riešiť,“ približuje starosta Nového Mesta Rudolf Kusý. Ak niekde vypukne požiar, praskne potrubie, či kvôli zlému počasiu sa zruší plánovaná akcia, aj o tom dostanete včas upozornenie.
Poznáte to – niečo sa stane a v strese si narýchlo neviete spomenúť na telefóne číslo na hasičov, záchranárov, vodárov, plynárov či elektrárne. Odteraz nájdete všetky potrebné linky na jednom mieste. Užitočné sú určite aj informácie o cestovnom poriadku MHD a prímestskej dopravy, či susedská burza, prostredníctvom ktorej môžu ľudia bezplatne darovať alebo predávať veci.
Aplikáciu NOVÉ MESTO BRATISLAVA si môžete bezplatne stiahnuť cez Obchod Play (pre operačný systém Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.spravyomeste.banovemesto&gl=SK) alebo App Store (pre mobilné zariadenia Apple: https://apps.apple.com/om/app/nové-mesto-bratislava/id1479710505).

Ako sa zapojiť do súťaže o tablet:
1. Siahnite si (cez Obchod Play alebo App Store) a nainštalujte si aplikáciu NOVÉ MESTO BRATISLAVA. Ak už ste to urobili, tento krok vynechajte. :-)
2. Po otvorení kliknite na hlavnej stránke v menu na kolónku PODNETY.
3. Vyplňte povinné údaje a do riadku SPRÁVA napíšte heslo SÚŤAŽ (v riadku ZVOĽTE TYP PODNETU zakliknite ľubovoľnú položku.)
4. Po vyplnení údajov kliknite na ODOSLAŤ.
5. Súťaž prebieha do 31. 12. 2019, po Novom roku vyžrebujeme víťaza.

Prajeme veľa šťastia!


Vytvorené: 19.11.2019 15:27, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore