Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Športové leto v Novom Meste

Športové leto v Novom Meste
07.07.2023 -

V prvý júlový týždeň sme odštartovali Športové leto v Novom Meste. K tradičnej a veľmi obľúbenej letnej joge na Kuchajde sme pre vás tento rok pridali hneď tri ďalšie pohybové aktivity, ktoré vám spestria letné dni počas júla a augusta!

 

Vybrať si môžete z týchto aktivít:

 

Každý utorok o 17.30 v Parku Jama: STRONG Nation® HIIT tréning

Vysoko intenzívny tréning synchronizovaný do rytmu energickej hudby s lektorkou Michaelou Vallovou. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Prineste si fľašu s vodou, uterák, vhodné oblečenie, obuv a podložku na cvičenie.

Každú stredu na Kuchajde: Letná joga so Zdenom Yogim

Letná joga ľahšie cvičenie vhodné aj pre začiatočníkov. Cvičenie je zamerané na ľahké rozhýbanie, jemné spevnenie celého tela a zlepšenie flexibility a mobility. Prineste si fľašu s vodou, uterák, vhodné oblečenie, obuv a podložku na cvičenie.

Každú stredu na Železnej studničke: Nordic walking

Chôdza so špeciálnymi Nordic walking palicami s inštruktorkou Ankou Saskovou zo Slovak Nordic Walking Association. Bezpečná, jednoduchá, efektívna a zábavná cesta k zdokonaleniu kondície bez ohľadu na vek, pohlavie alebo telesnú zdatnosť. Nezabudnite na vhodné oblečenie a paličky. Zraz je pri bufete pri amfiteátri.

Každý štvrtok v Parku Jama: Funkčný tréning

Cvičenie na správne držanie tela pri stoji, chôdzi, behu či skoku. Tréning vedie skúsený tréner Roman Görög z EfectFit.  Kladie dôraz na správnu techniku pri jednotlivých cvičeniach. Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Prineste si fľašu s vodou, uterák, vhodné oblečenie a obuv na cvičenie.

 

V prípade nepriaznivého počasia sa cvičenie ruší.

Vstup na všetky tréningy je pre vás, ako vždy, ZDARMA!

Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

 Vytvorené: 07.07.2023 08:53, Veronika Bauch
Hore
Hore
Hore