Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Pozývame vás na 12. ročník pretekov Spoznaj svoj les

Pozývame vás na 12. ročník pretekov Spoznaj svoj les
02.06.2017 -
ŠK Sandberg a mestská časť Bratislava - Nové Mesto si dovoľujú pozvať všetky deti a iných záujemcov na jarnú prechádzku po lese a na orientačné preteky v lese okolo Horárne nad Peknou cestou – 12. ročník pretekov Spoznaj svoj les.
 
Termín: sobota 10. 6. 2017
 
Zhromaždisko:
Horáreň nad Peknou cestou. Súradnice: 48.2073296,17.1190653 Najbližšia zastávka MHD je Pekná cesta (električky 3 a 5), alebo Hubeného (bus 75). Zo zastávky Pekná cesta je to k horárni asi 30 minút peši. Prístup autom je možný takmer priamo k horárni, obmedzené možnosti parkovania popri ceste.
 
Prihlášky:
Prihlášky pre verejnosť (N, RD) nie je nutné zasielať, stačí prísť na prezentáciu v uvedenom čase. Vaša prihláška nám však uľahčí organizáciu podujatia (uzávierka 10. 6. 2017). Na rebríčkové preteky sa kluby prihlasujú cez orienteeringonline.net. Prihlášky na mieste budú akceptované len do výšky počtu voľných máp.
 
Charakteristika tratí pre verejnosť:
 
RD - Trať pre širokú verejnosť, najmä však pre deti s rodičmi. Orientačne nenáročná trať v dĺžke približne 1 km pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať, čo je to orientačný beh. Trať je vedená po chodníkoch, nie je nutné bežať, môžete si spraviť aj spoločnú rodinnú prechádzku. Trať bude vyznačená stužkami
 
N - Trať pre širokú verejnosť. Orientačne nenáročná trať v dĺžke približne 3 km pre všetkých, ktorí si chcú vyskúšať, čo je to orientačný beh. Trať je väčšinou vedená po chodníkoch, na obtiažnejších úsekoch vyznačená aj stužkami

Viac informácií: http://sandberg.orienteering.sk/objavles/2017/

T
ešíme sa na vás!


Vytvorené: 02.06.2017 11:52, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore