Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Park na Račianskom mýte dostane 95-tisíc eur na nové osvetlenie

Park na Račianskom mýte dostane 95-tisíc eur na nové osvetlenie
25.10.2013 - Jedna z najobľúbenejších oddychových zón v Bratislave dostala významnú finančnú injekciu. Zastupiteľstvo hlavného mesta vo štvrtok 24. októbra schválilo investíciu vo výške 95-tisíc eur pre park na Račianskom mýte v bratislavskom Novom Meste. Z týchto peňazí sa opraví a zmodernizuje verejné osvetlenie, ktoré je v súčasnosti v zlom stave a kazí sa.
Bola to jedna z našich priorít. Som rád, že sa našla zhoda a môžeme takto prispieť k skultúrneniu a skvalitneniu prostredia, ktoré navštevuje množstvo Bratislavčanov,“ povedal mestský poslanec a predseda komisie finančnej stratégie Ivo Nesrovnal, ktorý ocenil aj spoluprácu s mestskou časťou Bratislava – Nové Mesto pri presadzovaní tejto investície.
Rekonštrukcia osvetlenia bude súčasťou modernizácie parku, ktorá sa chystá. „Pre mestskú časť Nové Mesto je to prvá fáza revitalizácie parku na Račianskom mýte,“ povedal starosta mestskej časti Rudolf Kusý, ktorý práve v týchto dňoch podpíše zmluvu o vypracovaní realizačného projektu rekonštrukcie časti parku na Račianskom mýte.


Vytvorené: 25.10.2013 08:56, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore