Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Nemôžete navštíviť naše kontaktné miesta? Prídeme vás sčítať priamo domov

Nemôžete navštíviť naše kontaktné miesta? Prídeme vás sčítať priamo domov
04.05.2021 - Chcete si splniť povinnosť a sčítať sa, no situácia vám nedovoľuje opustiť váš domov a navštíviť niektoré z našich kontaktných miest? Nič sa nedeje, pomôžeme vám – stačí, ak telefonicky požiadate o pomoc nášho mobilného asistenta. Ten príde priamo k vám domov s tabletom a pomôže vám vyplniť sčítací formulár. Trvá to len pár minút!
Mobilného asistenta si môžete už teraz objednať cez naše telefonické linky:
  • +421 2 49 253 997
  • +421 2 49 253 998
  • +421 2 49 253 999
Objednaný mobilný asistent vás bude následne kontaktovať telefonicky, aby si s vami dohodol presný termín návštevy u vás.
Pozor, mobilný asistent navštívi len domácnosť, ktoré nie je v karanténe.
Sčítanie môžu využívať aj rôzni špekulanti a podvodníci. Zostaňte preto ostražití a nenechajte sa oklamať. Hneď na začiatok treba zdôrazniť – počas sčítania nikto nechodí proaktívne k obyvateľom domov! Prvý krok, kontakt musíte spraviť vy. Ak sa s takýmto postupom stretnete, dôrazne odporúčame nevpúšťať neznáme osoby do bytu či domu a kontaktovať obec alebo políciu. Ak si domov objednáte mobilného asistenta, taktiež je vhodné overiť si jeho totožnosť. Každý mobilný asistent je vybavený preukazom mobilného asistenta, ktorý predloží pri kontakte s obyvateľom. Preukaz musí obsahovať meno a priezvisko asistenta, identifikátor asistenta sčítania a evidenčné číslo preukazu. Totožnosť asistenta, ktorý vás kontaktuje na základe predchádzajúceho objednania, si spätne môžete overiť – stačí zavolať na naše čísla: +421 2 49 253 997, -998, -999. Odporúčame, aby ste si už pri prvom telefonáte s mobilným asistentom vyžiadali od neho jeho celé meno a evidenčné číslo preukazu, prípadne aj identifikátor asistenta. Na základe týchto údajov je možné overiť si u nás jeho totožnosť.


Vytvorené: 04.05.2021 09:54, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore