Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Súťažíme o nové detské ihrisko! Pomôcť môžete aj vy, zahlasujte za Nové Mesto

Súťažíme o nové detské ihrisko! Pomôcť môžete aj vy, zahlasujte za Nové Mesto
13.01.2017 - Vážení Novomešťania, naša mestská časť je opäť v hre o jedno z desiatich nových detských ihrísk, ktoré chce na Slovensku postaviť spoločnosť Lidl.
To, kde tieto ihriská vyrastú, máte v rukách práve vy – verejnosť. Rozhodovať sa bude v hlasovaní, ktoré sa začne v pondelok 16. januára a potrvá do 28. februára na stránke: zihadielko.lidl.sk. Podporte, prosím, našu mestskú časť a zahlasujte za Nové Mesto. V prípade úspechu už máme pre nové detské ihrisko pripravené aj miesto – v priestore medzi ulicami Čajakova a Mikovíniho.
Lidl ihrisko Žihadielko má rozmery 20 m x 16 m, skladá sa z 8 herných prvkov a jeho výzdoba je inšpirovaná svetom obľúbenej Včielky Maje a jej kamarátov. Svojou skladbou herných prvkov je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov – veľký a malý hrad, rôzne druhy hojdačiek, kolotoč, pieskovisko. Ihrisko bude oplotené a jeho vybavením je aj mobiliár – lavičky, odpadkové koše, tabuľa pre informačný a prevádzkový poriadok. Bezpečnostnou plochou je drobný štrk a EPDM liata guma, ktorá tvorí povrch v zóne určenej pre deti od 2-5 rokov.
Fotografie ihriska si môžete prezrieť tu: zihadielko.lidl.sk/o-projekte
Pôdorys ihriska nájdete tu: Pôdorys - ihrisko Žihadielko
 
Ďakujeme za každý hlas!
 


Vytvorené: 16.01.2017 09:20, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore