Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Skvelý úspech mladých futbalistov zo školy Za kasárňou: 2. a 5. miesto v celoslovenskom finále v konkurencii tisícky škôl!

29.06.2016 - Deti z Nového Mesta dosiahli ďalší veľký športový úspech! Tretiaci a štvrtáci zo Základnej školy Za kasárňou najskôr vyhrali krajské finále futbalového Mc´Donalds Cupu a vybojovali si postup na Majstrovská Slovenska. A na tých vybojovali ďalší skvelý výsledok – vynikajúce druhé miesto v konkurencii tisícky škôl z celého Slovenska!
Na úspech svojich mladších kolegov nadviazali aj piataci a siedmaci zo školy Za kasárňou. Tí v rámci celoslovenského finálového turnaja získali rovnako krásne piate miesto. Aj tu bola konkurencia obrovská – 1100 škôl.
Šikovným novomestským žiakom dnes prišiel v mene mestskej časti zablahoželať aj starosta Rudolf Kusý. „Dosiahli ste obrovský úspech, na ktorý môžete byť právom hrdí. My sme hrdí zasa na vás - za skvelú reprezentáciu školy, ale aj celej mestskej časti,“ povedal starosta mladým futbalistom, ktorým priniesol aj malý darček – futbalové lopty.
Deťom zo školy Za kasárňou, ako aj ich trénerovi a učiteľovi Petrovi Bublavému ešte raz gratulujeme a prajeme ďalšie úspechy!

Vytvorené: 29.06.2016 15:09, webman