Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Otvárame škôlku a školský klub detí pre deti rodičov z prvej línie

Otvárame škôlku a školský klub detí pre deti rodičov z prvej línie
08.01.2021 - Od pondelka 11. januára 2021 otvárame škôlku pre deti rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre. Mestská časť Bratislava-Nové Mesto tak vychádza v ústrety najmä lekárom, zdravotným sestrám a záchranárom, ktorí sú počas pandémie nasadení v prvej línii. K dispozícii im bude Materská škola Na Revíne č. 14 na Kramároch.
Na škôlku sa už obrátili prví záujemcovia, ďalší, ktorí tiež vzhľadom na povahu svojho povolania potrebujú umiestniť dieťa v materskej škole, sa môžu obrátiť na vedenie svojej materskej školy, prípadne priamo na vedenie ZŠ s MŠ Cádrova, pod ktorú škôlka Na Revíne spadá: vedenie@zscadrova.sk, msnarevine@centrum.sk.
Pre potreby rodičov z kritickej infraštruktúry otvárame aj dva školské kluby detí. Od pondelka 11. januára 2021 bude k dispozícii školský klub detí v ZŠ Cádrova č. 23 a v ZŠ Kalinčiakova č 12. Ak potrebujete dieťa navštevujúce 1. stupeň základnej školy umiestniť v školskom klube detí a pracujete v prvej línií, kontaktujte, prosím, vedenie vašej základnej školy. Riaditelia novomestských škôl si medzi sebou doladia podrobnosti a budú vás informovať.
Ako a kedy plánuje Nové Mesto v závislosti od vývoja pandemickej situácie otvoriť ďalšie školy a škôlky, nájdete tu: https://www.banm.sk/ako-a-kedy-planujeme-otvorit-v-novom-meste-skoly-a-skolky/


Vytvorené: 13.01.2021 11:08, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore