Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Súťaž o lístky na tenisový Pohár federácie Slovensko - Brazília

Súťaž o lístky na tenisový Pohár federácie Slovensko - Brazília
16.04.2019 -

V sobotu 20. a v nedeľu 21. apríla bude bratislavské Nové Mesto dejiskom atraktívneho súboja Pohára federácie družstiev žien (FedCup) medzi domácim Slovenskom a Brazílou. Hrá sa v Národnom tenisovom centre v Bratislave na Príkopovej č. 6. Aj vy môžete byť pri tom – stačí sa zapojiť do našej súťaže. V spolupráci so Slovenským tenisovým zväzom máme pre vás niekoľko voľných vstupeniek!
Súťažná otázka znie: Pre ktorú Slovenku bude tento zápas rozlúčkou s fedcupovým tímom? Svoje odpovede píšte na e-mail: vratko.siragi@banm.sk (do predmetu správy uveďte TENIS) - do stredy 17. apríla do 15.00 hod. Pre vyžrebovaných máme pripravené po 2 lístky na sobotné aj nedeľné zápasy.

Prajeme veľa šťastia a príjemný športový zážitok! :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapojením sa do súťaže udeľujete mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, so sídlom Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO: 00 603 317, súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu meno a emailová adresa na účel evidencie súťažiacich, a to na dobu 16 dní. Zároveň Vás informujeme, že ako dotknutá osoba máte právo tento súhlas kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: podatelna@banm.sk alebo zodpovednaosoba@banm.sk alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa: Mestská časť Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, resp. jej podaním priamo na podateľni Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto v sídle prevádzkovateľa. 
 Vytvorené: 17.04.2019 08:25, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore