Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Obnova značenia pre regulované parkovanie na Tehelnom poli sa pre nepriaznivé počasie odkladá

Obnova značenia pre regulované parkovanie na Tehelnom poli sa pre nepriaznivé počasie odkladá
08.11.2019 - AKTUALIZÁCIA: Plánovaná obnova vodorovného dopravného značenia na komunikáciách určených na regulované parkovanie vozidiel v pilotnej zóne Tehelné pole, ktoré sa malo začať tento týždeň, sa, žiaľ, z dôvodu nepriaznivých klimatických podmienok odkladá. Predmetné práce si vyžadujú niekoľkodňové počasie bez dažďa. O novom termíne vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZRUŠENÉ:
Mestská časť Bratislava-Nové Mesto oznamuje, že v stredu 6. novembra 2019 začnú pracovníci EKO-podniku VPS s obnovou vodorovného dopravného značenia na komunikáciách určených na regulované parkovanie vozidiel na Ulici odbojárov. V priebehu utorka 5. novembra budú plochy, na ktorých sa budú maľovať čiary parkovacích miest, opáskované a na vchodoch bytových domov budú vyvesené oznamy s inštrukciami pre miestnych obyvateľov. 
V závislosti od počasia budú práce s obnovou vodorovného dopravného značenia na komunikáciách určených na regulované parkovanie vozidiel pokračovať v ďalších dňoch aj na ostatných uliciach pilotnej zóny Tehelné pole (ide o komunikácie ohraničené ulicami Vajnorská-Bajkalská-Trnavská). O presných termínoch, počas ktorých bude vyznačovanie na predmetných komunikáciách realizované, vás budeme informovať na stránke mestskej časti www.banm.sk, Facebooku (www.facebook.com/banovemesto) ako aj prostredníctvom informačných letákov v dotknutých lokalitách.


Vytvorené: 08.11.2019 09:28, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore