Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Vicestarosta Winkler po vyše šiestich rokoch oznámil odchod z funkcie

Vicestarosta Winkler po vyše šiestich rokoch oznámil odchod z funkcie
08.06.2021 - Zástupca starostu bratislavského Nového Mesta Stanislav Winkler požiadal o uvoľnenie z funkcie. Urobil tak na základe pôvodnej dohody, že na poste vicestarostu bude pôsobiť len polovicu aktuálneho volebného obdobia, počas ktorej pomôže rozbehnúť mestskej časti dôležité projekty. V Novom Meste stál pri spustení projektu regulovaného parkovania, od jesene minulého roka bol dočasne poverený aj agendou stavebného úradu. Zástupcom súčasného starostu Rudolfa Kusého bol aj v minulom volebnom období.
Chcem sa pánovi vicestarostovi poďakovať za viac ako šesť rokov spolupráce vo vedení mestskej časti. Veľmi si vážim, ako ste dokázali v dnešnej tzv. hysterickej dobe, za ktorú mnohí skrývajú svoje správanie, reagovať vždy s rešpektom, rozvahou, pokojom a úctou aj voči ľuďom, s ktorými ste nesúhlasili, alebo oni nesúhlasili s vami. Je pre mňa cťou, že sme mohli spolu pracovať, že som mal možnosť vás mať po svojom boku a spoznať vás aj ako človeka. Ďakujem za všetko,“ rozlúčil sa s odchádzajúcim vicestarostom počas dnešného miestneho zastupiteľstva starosta Rudolf Kusý.
Stanislav Winkler bude po odchode z funkcie pôsobiť v rámci novomestskej samosprávy ako miestny poslanec. Starosta Kusý preto verí, že dobrá spolupráca bude pokračovať. „Bolo mi cťou pracovať pre mestskú časť ako zástupca starostu. Mojou primárnou úlohou bolo spustiť projekt regulovaného parkovania v Novom Meste, vďaka kolegom poslancom a pracovníkom miestneho úradu to naša mestská časť dokázala. Urobili sme kus práce a budeme v tom pokračovať. Teším sa na ďalšiu spoluprácu,“ povedal Stanislav Winkler.
Spolu s ním pôsobí v tomto volebnom období vo vedení mestskej časti aj druhý vicestarosta Peter Vaškovič.


Vytvorené: 08.06.2021 14:22, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore