Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Súťaž o lístky na tenisový Davis Cup Slovensko - Švajčiarsko

Súťaž o lístky na tenisový Davis Cup Slovensko - Švajčiarsko
11.09.2019 -

V piatok 13. a v sobotu 14. septembra bude bratislavské Nové Mesto dejiskom atraktívneho súboja Slovensko - Švajčiarsko v I. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. Hrá sa v Národnom tenisovom centre v Bratislave na Príkopovej č. 6. Aj vy môžete byť pri tom – stačí sa zapojiť do našej súťaže. V spolupráci so Slovenským tenisovým zväzom máme pre vás niekoľko voľných vstupeniek!
Súťažná otázka znie: Ktorý slovenský tenista vyhral ako prvý olympijské hry? Svoje odpovede píšte na e-mail: vratko.siragi@banm.sk (do predmetu správy uveďte TENIS) - do štvrtku 12. septembra do 15.00 hod. Pre vyžrebovaných máme pripravené po 2 lístky na piatkové aj sobotné zápasy.

Prajeme veľa šťastia a príjemný športový zážitok! :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapojením sa do súťaže udeľujete mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, so sídlom Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO: 00 603 317, súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu meno a emailová adresa na účel evidencie súťažiacich, a to na dobu 16 dní. Zároveň Vás informujeme, že ako dotknutá osoba máte právo tento súhlas kedykoľvek odvolať, a to zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu prevádzkovateľa: podatelna@banm.sk alebo zodpovednaosoba@banm.sk alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa: Mestská časť Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, resp. jej podaním priamo na podateľni Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto v sídle prevádzkovateľa.Vytvorené: 11.09.2019 16:16, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore