Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Súťaž ku Dňu matiek. Vyrob darček pre mamičku a vyhraj!

Súťaž ku Dňu matiek. Vyrob darček pre mamičku a vyhraj!
06.05.2021 - Už o pár dní tu máme sviatok našich najmilších – DEŇ MATIEK. A čo poteší najviac naše mamičky a babičky? Okrem kvietka takmer určite pekná kresba či ručne vyrobený darček od dcérky, synčeka či vnúčat. Okrem tvorivosti a fantázie je v nich totiž aj veľký kus srdca. Škoda sa nimi nepochváliť! Preto sme pre vás pri príležitosti 9. mája - Dňa matiek pripravili malú milú súťaž NAJKRAJŠÍ DARČEK PRE MOJU MAMIČKU.
Mamičky, babičky, pošlite nám do pondelka 10. mája fotografiu obrázku či vlastnoručne vyrobeného darčeka, ktorým vás obdarovali vaše deti či vnúčatá.
Oteckovia, zapojte sa aj vy – pomôžte vašim deťom pripraviť pre mamičku pekné prekvapenie a nezabudnite ho tiež odfotiť a poslať aj nám.
Každé dieťatko-autora oceníme malou odmenou a tie najkrajšie a najoriginálnejšie aj niečím navyše. Vaše fotografie budeme čakať na mailovej adrese: kultura@banm.sk. Začiatkom budúceho týždňa sa na facebookovej stránke našej mestskej časti: https://www.facebook.com/banovemesto podelíme o všetky výtvory vašich detí, najkrajšie zverejníme aj tu na webovej stránke.
Tešíme sa na vaše príspevky!


Vytvorené: 06.05.2021 12:57, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore