Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Štartuje LETNÉ KINO NA KUCHAJDE, začíname v stredu 28. júna

Štartuje LETNÉ KINO NA KUCHAJDE, začíname v stredu 28. júna
27.06.2017 - Už siedmy rok po sebe štartuje v bratislavskom Novom Meste čoraz populárnejšie Letné kino na Kuchajde. Letná séria premietaní filmových hitov, ktorá do miestneho amfiteátra priťahuje stovky divákov, sa začína už túto stredu 28. júna o 21.30 hod.
 
Na úvod sa návštevníci Kuchajdy môžu tešiť na komédiu slávneho režiséra Woodyho Allena Café Society. „Letné kino na Kuchajde sa za tie roky stalo značkou. Je to nepochybne jedno z najúspešnejších podujatí Kultúrneho leta v Novom Meste. Svedčí o tom vysoká návštevnosť, minulý rok si jeden z filmov prišla dokonca pozrieť rekordná návšteva zhruba 1200 ľudí. Pestrá ponuka filmov, ktorú chystáme, je predpokladom, že ani tento rok tomu nebude inak,“ hovorí starosta mestskej časti Bratislava – Nové Mesto Rudolf Kusý.
 
Premietať sa bude každú letnú stredu a sobotu – v júli od 21.30 hod., v auguste od 21.00 hod. O výbere filmu budú opäť rozhodovať samotní diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy trojica filmov. Dramaturgia je nastavená tak, aby siv priebehu letaprišli na svoje priaznivci rôznych filmových žánrov.Hlasovať za svojho favorita môžu na stránke kino.nakuchajde.sk, alebo na facebooku: www.fb.com/Kino.Kuchajda. Už v tejto chvíli môžu rozhodovať aj o filme na sobotu 1. júla. V hre sú Všetko alebo nič, Hore za láskou a Návštevníci 3: Revolúcia.
 
Vstup do Letného kina na Kuchajde je, samozrejme, bezplatný.
 


Vytvorené: 27.06.2017 13:35, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore