Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Štartuje desiaty ročník Letného kina na Kuchajde. Premietame každú stredu a sobotu večer

Štartuje desiaty ročník Letného kina na Kuchajde. Premietame každú stredu a sobotu večer
18.06.2020 - Jubilejný desiaty rok po sebe štartuje v bratislavskom Novom Meste stále populárnejšie LETNÉ KINO NA KUCHAJDE! Letná séria premietaní filmových hitov, ktorá do miestneho amfiteátra priťahuje tisícky divákov, sa začína už najbližšiu stredu 24. júna o 21.30 hod.
Premietať sa bude každú letnú stredu a sobotu – v júli od 21.30 hod., v auguste od 21.00 hod. O výbere filmu budú opäť rozhodovať samotní diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy dvojica filmov. Dramaturgia je nastavená tak, aby si v priebehu leta prišli na svoje priaznivci rôznych filmových žánrov. Hlasovať za svojho favorita môžu na stránke http://kino.nakuchajde.sk, alebo na facebooku: http://www.fb.com/Kino.Kuchajda. Na prvý premietací deň si diváci môžu vybrať medzi romantickými komédiami Daždivý deň v New Yorku a Leto s gentlemanom.
Letné kino na Kuchajde sa za uplynulých deväť rokov stalo mimoriadne obľúbeným miestom, kde nielen Novomešťania trávia letné večery. Svedčí aj vysoká návštevnosť, pred dvoma rokmi si jeden z filmov prišla dokonca pozrieť rekordná návšteva zhruba 2000 ľudí. Pestrá ponuka filmov, ktorú chystáme, je predpokladom, že ani tento rok tomu nebude inak,“ hovorí starosta mestskej časti Bratislava-Nové Mesto Rudolf Kusý.
Miestom projekcií je amfiteáter v priestoroch Kuchajdy pri vstupe od OC Vivo s kapacitou cca 200 miest na sedenie. Ďalšie desiatky zvyknú film sledovať romanticky na dekách. Premietať sa bude v prípade priaznivého počasia na veľkom plátne širokom šesť a vysokom štyri metre. Vstup do Letného kina na Kuchajde je bezplatný vďaka partnerovi, ktorým je Lakeside park 2.


Vytvorené: 18.06.2020 09:28, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore