Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

POZOR!!! Záver Kultúrneho leta na Kuchajde pre nepriaznivú predpoveď počasia zrušený

POZOR!!! Záver Kultúrneho leta na Kuchajde pre nepriaznivú predpoveď počasia zrušený
26.08.2019 - AKTUALIZÁCIA 7.9.2019: Priatelia, veľmi nás to mrzí, ale dnešnú akciu Záver Kultúrneho leta 2019 v Novom Meste musíme zrušiť. Počasiu nerozkážeme a riziko škôd, ktoré by mohlo napáchať, je privysoké. Ďakujeme vám za pochopenie, ako aj za dôveru a priazeň, ktorú ste nám prejavovali počas podujatí Kultúrneho leta v Novom Meste. Už teraz sa na vás tešíme v lete roku 2020!

AKTUALIZÁCIA: Z dôvodu nepriaznivej predpovede počasia na sobotu 7. septembra sa presúva program detského dopoludnia na 14.00 hod.! Ďakujeme za pochopenie.

Hudobné hviezdy, zábava pre deti aj pôsobivý ohňostroj. To všetko a ešte omnoho viac pre vás chystáme na sobotu 7. septembra, kedy na Kuchajde slávnostne uzavrieme Kultúrne leto 2019 v Novom Meste.
Detský program štartuje o 14.00 hod.  množstvom súťaží, atrakcií a cien pre najmenších. Od 15.00 hod. sa môžete tešiť na tradičný bohatý hlavný program s vystúpením pre deti - muzikál Ľadové kráľovstvo, príde aj známa speváčka a televízna „Svokra“ Gizka Oňová a chýbať nebudú ani hviezdy našej populárnej hudby – kapela Polemic či speváčky Zuzana Smatanová a Emma Drobná. Po zotmení nastane čas na tradičnú ohňovú šou, vatru s country kapelou a na záver veľkolepý ohňostroj.
Vstup na Záver Kultúrneho leta 2019 v Novom Meste je, samozrejme, zdarma.
Tešíme sa na vás!


Program (od 14.00 h) :
- Detská rozlúčka s letom (súťaže, atrakcie, maľovanie na tvár, ceny
- detský muzikál ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
- spevácky súbor Novomešťan
- GIZKA OŇOVÁ
- tombola
- POLEMIC
- EMMA DROBNÁ
- ZUZANA SMATANOVÁ
- ohňová šou
- zapálenie vatry s country kapelou Oukey
- OHŇOSTROJ
- disco


Vytvorené: 07.09.2019 14:39, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore