Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Potrebujete ohlasovňu pobytu či matriku? Stretnutie si treba dohodnúť vopred telefonicky alebo mailom

Potrebujete ohlasovňu pobytu či matriku? Stretnutie si treba dohodnúť vopred telefonicky alebo mailom
25.01.2021 - Vážení občania, v súvislosti s aktuálnymi protipandemickými opatreniami je Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto na Junáckej č. 1 naďalej pre verejnosť ZATVORENÝ až do odvolania.

Od stredy 27. januára však otvárame OHLASOVŇU POBYTU pre tých, ktorí si potrebujú vybaviť trvalý alebo prechodný pobyt. Navštíviť ju môžete počas stránkových dní od 8.00 do 12.00 hod. Stretnutie s pracovníčkou ohlasovne je však potrebné si dohodnúť vopred na telefónnom čísle: 02/49 253 339, alebo mailom: ohlasovnapobytu@banm.sk.

Klienti môžu využívať aj nevyhnutné služby MATRIKY, taktiež však až po predchádzajúcom telefonickom, prípadne emailovom dohovore s pracovníčkou matriky (telefón: 02/49 253 263, e-mail: jana.horvatikova@banm.sk, https://www.banm.sk/matricny-urad/).

PODATEĽŇA je k dispozícii denne od 8.00 do 12.00 hod., využívajte ju však, prosím, len v mimoriadnych neodkladných prípadoch.

Pri vstupe do budovy Miestneho úradu na Junáckej č. 1 sa musíte v zmysle aktuálnych opatrení preukázať negatívnym výsledkom testu na Covid-19 a dodržiavať všetky hygienické podmienky (rúško, dobrý zdravotný stav, dezinfekcia rúk)!

O aktuálnom vývoji a ďalších prípadných zmenách vás budeme včas informovať.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť!


Vytvorené: 25.01.2021 16:35, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore