Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Napíšte nám svoju požiadavku a nechajte na seba kontakt, ozveme sa vám

Napíšte nám svoju požiadavku a nechajte na seba kontakt, ozveme sa vám
22.10.2020 - Vzhľadom na mimoriadnu pandemickú situáciu pokračuje Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto na Junáckej č. 1 v preventívnych opatreniach s cieľom predísť šíreniu nákazy Covid-19. Úrad funguje v upravenom režime.
Niektoré oddelenia ako podateľňa, pokladňa, ohlasovňa trvalého pobytu a osvedčovanie podpisov a listín (všetky nájdete na prízemí) vybavujú stránky osobne – pri dodržaní bezpečnostných podmienok (vstup len s rúškom a v dobrom zdravotnom stave, do miestnosti vstupujte po jednom):
  • Podateľňa je pre verejnosť otvorená: v pondelok a v stredu od 8.00 do 17.00 h, v utorok a vo štvrtok od 8.00 do 16.00 h, v piatok od 8.00 do 14.00 h.
  • Pokladňa, osvedčovanie podpisov a ohlasovňa pobytu sú pre verejnosť otvorené: v pondelok a v stredu od 8.00 do 17.00 h, v piatok od 8.00 do 12.00 h.
  • Bezplatná právna poradňa je počas mimoriadnej situácie dočasne mimo prevádzky
Ostatné oddelenia sú, naopak, pre verejnosť do odvolania zatvorené. V prípade potreby ich kontaktujte telefonicky alebo mailom: https://www.banm.sk/miestny-urad/. Vstupovať do uzavretej časti úradu je zakázané, v prípade potreby osobného kontaktu je po predošlej dohode možné využiť dočasný klientsky priestor vo vstupnej hale úradu (pred vrátnicou). Vzhľadom na tento režim je možné, že sa príslušnému zamestnancovi úradu, ktorý sa práve venuje stránke v klientskom priestore, nemusíte dovolať. Využite preto skôr mailovú komunikáciu – popíšte svoju požiadavku a nechajte na seba telefonický kontakt. Náš pracovník sa vám hneď, ako to bude možné, ozve.
Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.
SME TU PRE VÁS


Vytvorené: 22.10.2020 09:04, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore