Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1, 832 90 Bratislava
02 / 49 253 111
www.banm.sk

Na Vajnorskej vás otestujú aj cez víkend, ďalšie odberné miesto je na Kramároch

Na Vajnorskej vás otestujú aj cez víkend, ďalšie odberné miesto je na Kramároch
14.01.2021 - Pre veľký záujem a vzhľadom na nepriaznivú epidemiologickú situáciu už od tohto víkendu ponúka mobilné odberné miesto v našom Stredisku kultúry na Vajnorskej č. 21 možnosť antigénového testovania aj počas soboty a nedele. Stačí prísť bez objednania od 10.00 do 14.00 a od 15.00 do 19.00 hod.
Na rozdiel od pracovných dní, kedy sa tu testuje bezplatne, však cez víkend musí klient počítať s poplatkom 25 eur. Počas víkendu totiž zariadenie nepoberá žiadne dotácie, cena pokrýva nevyhnutné náklady spojené s kompletným materiálnym a personálnym zabezpečením víkendového testovania.
Odberné miesto na Vajnorskej funguje počas pracovných dní už len pre objednaných klientov. Objednať sa môžete prostredníctvom elektronického formulára: https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php. Určíte si presný deň v konkrétnom odbernom mieste, zakliknete dopoludnie alebo popoludnie a následne vám bude pridelený najbližší voľný čas odberu.
Ďalšie tri bezplatné odberné miesta v Novom Meste – na Šancovej č. 110, Za kasárňou č. 3, Odbojárov č. 9 – testujú počas pracovných dní a zatiaľ bez objednania. Novomešťanom však pribudla aj ďalšia možnosť – na Kramároch. Na Limbovej č. 14 zriadila mobilné odberové miesto na bezplatné antigénové testovanie Slovenská zdravotnícka univerzita. Testuje sa tu taktiež bez objednávania a podľa dostupných informácií zatiaľ aj bez čakania.

Kde v Novom Meste vám urobia antigénový test:


Vytvorené: 20.01.2021 15:04, Borčin Ján