Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Množstvo dobrôt a bohatý program. Pozývame vás na decembrové Vianočné trhy v Tržnici

Množstvo dobrôt a bohatý program. Pozývame vás na decembrové Vianočné trhy v Tržnici
12.12.2019 - Priatelia, pozývame vás na novomestské VIANOČNÉ TRHY V TRŽNICI! Pravú vianočnú atmosféru si budete môcť v našej Tržnici na Trnavskom mýte vychutnať už od štvrtka 5. decembra. Až do soboty 21. decembra na vás aj vaše deti čaká bohatý sviatočný program a ponuka najrôznejších dobrôt a vianočných a remeselných výrobkov.
Slávnostné otvorenie Vianočných trhov v Tržnici aj s rozsvietením vianočného stromčeka bude v piatok 6. decembra o 16.00 h. O náladu sa postará kapela KaFe BAND – Katky Feldekovej (od 16.00 do 18.00 h).
Počas vianočných trhov bude prebiehať aj detský trh, na ktorých deti zo základných škôl budú predávať originálne výtvory či domáce koláčiky.
Pre deti sú počas decembra pripravené v Tržnici divadelné predstavenia – Veselá rozprávka (14.12. od 10.00) a Snehuliačkovci (21.12. od 10.00 h) a tvorivé dielne s Rodinným centrom Kominárka (7.12. a 21.12. od 10.00 do 12.00 h). A na pamiatku si budete môcť urobiť vianočnú rodinnú fotografiu vo vianočnom fotokútiku. Program trhov bude prebiehať na terase na 1. poschodí.

Na prízemí Tržnice nájdete predajcov:
  • Hand made výrobkov: háčkovaných, štrikovaných, decupage a montessori výrobkov, veselých ponožiek.
  • Potravín: medovníkov, oplátok, medu a medových výrobkov, rýb, kapusty, koláčov, maku, orechov, domácich kulinárskych pochúťok z vlastného dopestovaného ovocia zeleniny, kvietkov a liečivých byliniek - sirupy, lekváre, čatní bez konzervantov, farbív a prídavných látok, ekváre, sirupy (z ruží, levandule – zelený orech, figy, rakytník, arónia, smrekové výhonky), pikantné chutney, pomazánky a pod..
Pred budovou Tržnice budú predajcovia:
  • Občerstvenia: lokše, husacina, cigánska, trdelníky, placky, pečené gaštany, cukrová vata, pukance, čaj, varené víno.
  • Keramických hrnčekov, hračiek, veselých ponožiek, knižiek, adventných vencov a pod.
VSTUP JE ZDARMA. TEŠÍME SA NA VÁS!


Vytvorené: 12.12.2019 08:17, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore