Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1, 832 90 Bratislava
02 / 49 253 111

Mikulášsky šachový turnaj vyhral Novomešťan Jaroslav Bukovčák

04.12.2019 - Víťazom tradičného Mikulášskeho šachového turnaja o pohár starostu mestskej časti Nové Mesto, ktorý organizuje Denné centrum seniorov na Vajnorskej ulici v spolupráci s miestnym úradom, sa tento rok stal pán Jaroslav Bukovčák. Novomešťan a dlhoročný člen klubu seniorov z Vajnorskej uspel v utorok 3. decembra v konkurencii 30 šachistov. Druhé miesto obsadil Jozef Vaš z Karlovej Vsi a tretí skončil Ján Koštial z Dúbravky. „Všetci sa pravidelne stretávajú v našom dennom centre, aby si zahrali šach, lebo táto hra je ich srdcovkou,“ hovorí vedúca Denného centra Vajnorská Klára Dynisová.
Pánovi Bukovčákovi sa darilo aj v novembri – vyhral turnaj v susedných Vajnoroch, kam členov novomestského centra pozvala Základná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska z Vajnôr. „V budúcnosti plánujeme pozvanie opätovať a pozvať členov z Vajnôr na náš šachový turnaj,“ dodala Klára Dynisová.
Všetkým, ktorí prišli a dobre si zahrali, gratulujeme a ďakujeme za účasť!

Vytvorené: 04.12.2019 13:40, webman