Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

LETNÉ KINO NA KUCHAJDE už po ôsmy raz! Premietame každú letnú stredu a sobotu večer

LETNÉ KINO NA KUCHAJDE už po ôsmy raz! Premietame každú letnú stredu a sobotu večer
27.06.2018 -

V bratislavskom Novom Meste dnes štartuje už ôsmy ročník populárneho Letného kina na Kuchajde. Premietanie filmových noviniek pod holým nebom láka počas leta do miestneho amfiteátra stovky divákov z celej Bratislavy, ktorých čaká aj tento rok množstvo hitov svetovej kinematografie. O tom, ktorý film z ponuky sa bude premietať, budú rozhodovať opäť samotní fanúšikovia letného kina.

Letné kino na Kuchajde sa za tie roky stalo ťažiskovým podujatím Kultúrneho leta v Novom Meste. Návštevnosť z roka na rok rastie a láme rekordy, vlani si napríklad len film Únos prišlo pozrieť približne 2000 ľudí, čo je najviac v histórii kina,“ hovorí starosta mestskej časti Bratislava – Nové Mesto Rudolf Kusý.
Ako prvý si už dnes o 21.30 hod. môžu návštevníci Kuchajdy pozrieť jeden z najúspešnejších filmov minulého roka Tri bilbordy kúsok od Ebbingu. Počas leta sa bude premietať ako tradične každú stredu a sobotu – v júni a júli o 21.30 hod., v auguste od 21.00 hod. O výbere filmu rozhodujú diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy trojica filmov. Hlasovať za svojho favorita môžu na stránke http://kino.nakuchajde.sk. Informácie o letnom kine nájdete aj na facebooku: www.facebook.com/Kino.Kuchajda.

Vstup do Letného kina na Kuchajde je, samozrejme, ZDARMA.

 Vytvorené: 29.06.2018 12:21, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore