Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Letná joga na Kuchajde. Pre veľký záujem začíname už v pondelok 16. mája!

Letná joga na Kuchajde. Pre veľký záujem začíname už v pondelok 16. mája!
13.05.2022 - Jedno z najobľúbenejších pohybových podujatí pre verejnosť v bratislavskom Novom Meste je aj tento rok súčasťou letnej sezóny v prírodnom areáli Kuchajda. Naša Letná joga na Kuchajde vstúpuje do svojej už dvanástej sezóny!
A tento rok začíname skôr ako zvyčajne – už v máji, a to hneď tento pondelok 16. 5. 2022. Reagujeme tak na váš veľký záujem, aby dní s jogou na Kuchajde bolo čo najviac. Stretávame sa opäť dvakrát do týždňa – každý letný pondelok a stredu podvečer od 17.30 do 18.30 hod. (až do konca augusta) na tradičnom mieste pri amfiteátri. Venovať sa vám bude tak ako po minulé roky skúsený tréner Zdeno Yogi. „Zo skupinky prvých nadšencov, ktorí sa k nám pridali na Kuchajde, sa postupne za tie roky stala silná komunita. A tá je z roka na rok väčšia. Som veľmi rád, že stále viac ľudí chápe a cíti význam a prínos jogy – zdraviu prospešné cviky pre celé telo, odbúranie stresu a napätia, vnútorný pokoj a relax. A to všetko navyše na čerstvom vzduchu a v prírodnom prostredí Kuchajdy,“ hovorí inštruktor Zdeno.
Letná joga na Kuchajde je, samozrejme, pre všetkých zdarma. Stačí si vziať so sebou podložku na cvičenie a dobrú náladu. A ešte jedna tohtoročná novinka: ak nedovolí zlé počasie cvičiť vonku, presunie sa letná joga vždy „pod strechu“ – do priestorov Santosha yoga studia na Priemyselnej ulici 6 (aj tu sa, samozrejme, bude cvičiť zdarma). Všetky zmeny v programe aj aktuálne oznamy môžete sledovať aj na Facebooku našej jogy: http://www.facebook.com/Kuchajda.Joga/
Pridajte sa aj vy. Tešíme sa na vás v sezóne 2022!


Vytvorené: 13.05.2022 12:38, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore