Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Ešte ste sa nesčítali? Zabudli ste na svoje deti? Tento týždeň máte poslednú šancu

Ešte ste sa nesčítali? Zabudli ste na svoje deti? Tento týždeň máte poslednú šancu
07.06.2021 - Prebiehajú posledné dni Sčítania obyvateľov 2021. Na splnenie svojej zákonnej povinnosti už máme len tento týždeň – do nedele 13. júna. Popri každodenných povinnostiach a hektike sa ľahko mohlo stať, že vám na ňu nevyšiel čas, alebo ste na ňu, jednoducho, zabudli. Preto si vás dovoľujeme osloviť a pripomenúť vám možnosti, ktoré pre vás mestská časť Bratislava-Nové Mesto v súvislosti so sčítaním obyvateľov pripravila.
Predovšetkým, sčítaním seba-rodiča to nekončí. Rodičia majú zo zákona povinnosť samostatne sčítať aj svoje deti. Stačí navštíviť niektoré zo siedmich kontaktných miest, ktoré sme pre vás v Novom Meste zriadili. Sčítať sa tu môžete sami pomocou pripraveného tabletu, alebo vám s tým na požiadanie pomôže náš prítomný asistent. Nezdrží vás to dlho, vyplnenie sčítacieho formuláru trvá len zhruba päť minút. Zoznam našich kontaktných miest aj s časmi, kedy ich môžete navštíviť, nájdete na našej stránke: https://www.banm.sk/scitanie-obyvatelov-pokracuje-od-3-maja-do-13-juna-pomozu-vam-nasi-scitaci-asistenti/
Ak vám situácia nedovoľuje navštíviť kontaktné miesto, môžete požiadať o pomoc aj mobilného asistenta, ktorý k vám príde s tabletom, a pomôže vám tak sčítať sa v pohodlí domova. Mobilného asistenta si môžete objednať cez naše telefonické linky:
+421 2 49 253 997
+421 2 49 253 998
+421 2 49 253 999

Objednaný mobilný asistent vás bude následne kontaktovať telefonicky, aby si s vami dohodol presný termín návštevy.
Vašou účasťou na sčítaní si splníte svoju zákonnú povinnosť a zároveň aj pomôžete Novému Mestu získať viac financií na rozvoj – napríklad aj na lepšie školy a škôlky, ktoré vaše deti navštevujú, ihriská, na ktorých sa hrajú a športujú, ale aj na viac zelene, kvalitnejšie cesty, chodníky, parkovanie a služby. Pre nás všetkých!
ĎAKUJEME! 
 


Vytvorené: 07.06.2021 14:46, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore