Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Čítajte prvé tohtoročné vydanie vášho mesačníka Hlas Nového Mesta

Čítajte prvé tohtoročné vydanie vášho mesačníka Hlas Nového Mesta
03.02.2020 - Do poštových schránok domácností v bratislavskom Novom Meste mieri v týchto dňoch prvé tohtoročné vydanie mesačníka Hlas Nového Mesta. 

Z obsahu čísla vyberáme: 
- Čo treba vedieť o novom parkovaní
- V Bratislavskom lesoparku sa chystajú zmeny
- Nájomných bytov je stálo málo
- Kto pomáha obetiam trestných činov?
- Futbal je šport nielen pre chlapcov
- Objavy v kronikách starého Prešporka
- Interiér - architektúra zblízka

Elektronickú verziu januárového/februárového Hlasu Nového Mesta nájdete aj na stránke: https://www.banm.sk/data/att/12361.pdf

Žiaľ, hoci časopis distribuujeme do každej domácnosti v Novom Meste, nie v každej poštovej schránke sa nakoniec aj objaví. Mnohí Novomešťania nás upozorňujú, že časopis dostávajú neskoro, občas alebo dokonca vôbec. Chceme vás preto požiadať, aby ste nás o každej takejto skúsenosti informovali. Ak viete o susedovi, blízkom či priateľovi, ktorý má tento problém, dajte nám, prosím, vedieť. Vaše informácie sú pre nás mimoriadne cenné pri skvalitňovaní distribúcie. Máme eminentný záujem, aby sa Hlas Nového Mesta dostal do každej domácnosti v našej mestskej časti. Vaše reklamácie radi privítame na e-mailovej adrese tlac@banm.sk. Stačí nahlásiť presnú adresu a prípadne časové obdobie, počas ktorého problém s Hlasom evidujete. Ďakujeme za pomoc!


Vytvorené: 03.02.2020 10:13, Borčin Ján
Hore
Hore
Hore