Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1, 832 90 Bratislava
02 / 49 253 111
www.banm.sk

AKTUÁLNE! Od 8. do 13. apríla budú platiť veľkonočné obmedzenia slobody pohybu

AKTUÁLNE! Od 8. do 13. apríla budú platiť veľkonočné obmedzenia slobody pohybu
06.04.2020 - AKTUÁLNE! Vlády SR dnes (6. apríla) schválila v súvislosti s veľkonočnými sviatkami mimoriadne opatreniana, ktoré na území Slovenskej republiky  obmedzenia pohyb od stredy 8. apríla od 00:00 h do pondelka 13. apríla 23:59 h.
Zakazuje sa:

Zhromažďovať sa s inými osobami okrem osôb, ktoré žijú v spoločnej domácnosti.
Akýkoľvek pohyb na verejných priestranstvách okrem výnimiek, ktoré sa vzťahujú na osoby, ktoré pôjdu: 

AKTUÁLNE! Od pondelka 6. apríla (od 7.00 h) platia nové opatrenia vlády v boji proti koronavírusu: Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva SR nájdete tu: http://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/Opatrenie_statna_karantena_04042020.pdf


AKTUÁLNE! Ústredný krízový štáb informoval dnes (v sobotu 28. marca) o nových mimoriadnych opatreniach v boji proti šíreniu koronavírusu:

- Zvyšuje sa hygienický štandard v obchodoch, ktoré môžu byť otvorené: - Okrem predajní, ktoré mohli byť otvorené aj doteraz, budú môcť byť od pondelka 30. marca pri dodržaní nových zvýšených hygienických podmienok otvorené aj tieto prevádzky: - Nové opatrenia sa týkajú malých prevádzok – teda nie tých, ktoré sú umiestnené vo veľkých nákupných centrách.
- Od budúceho týždňa chce štát podchytiť každého občana, ktorý sa vracia na Slovensko – aj toho, ktorý prichádza po vlastnej osi.

AKTUÁLNE! Vláda a Ústredný krízový štáb informovali dnes 24. marca o ďalších mimoriadnych opatreniach v boji s koronavírusom:
AKTUÁLNE! Ústredný krízový štáb dnes, v pondelok 16. marca prijal ďalšie opatrenia proti koronavírusu:
AKTUÁLNE! Vláda dnes, v nedeľu 15. marca, prijala ďalšie sprísnené opatrenia na zabránenie šírenia koronavírusu na Slovensku:
Ústredný krízový štáb (12. marca) schválil prísne dočasné preventívne opatrenia proti šíreniu koronavírusu: Budeme aktualizovať.


Vytvorené: 06.04.2020 21:49, Borčin Ján