Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí v Novom Meste

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí v Novom Meste
11.11.2018 - Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa uskutočnili 10. novembra 2018. Novomešťania si v týchto voľbách volili starostu, 25 poslancov miestneho zastupiteľstva a štyroch poslancov mestského zastupiteľstva. 



Zvolený starosta

Rudolf Kusý Mgr. 9011 nezávislý kandidát
 

Zvolení poslanci miestneho zastupiteľstva (podľa obvodov)

1. volebný obvod

1 Tomáš Korček, JUDr. 1735 nezávislý kandidát
2 Libor Gašpierik, Ing. 1649 nezávislý kandidát
3 Andrej Balga, MBA 1454 nezávislý kandidát
4 Branislav Filipovič, Bc. 1385 nezávislý kandidát
5 Pavol Dubček, MUDr. 1047 Strana zelených Slovenska 

2. volebný obvod

1 Vladimír Mikuš, Mgr. 1888 nezávislý kandidát
2 Katarína Augustinič, Ing. 1845 nezávislá kandidátka
3 Marianna Mašátová Haliaková, Mgr. 1524 koalícia: Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
4 Pavol Troiak, Ing. 1487 Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko
5 Peter Vaškovič, Ing. arch. 1453 nezávislý kandidát
6 Pavol Galamboš, Ing. 1225 koalícia: Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
7 Roman Štamberský,   1165 nezávislý kandidát

3. volebný obvod

1 Jakub Mrva, Ing. 2242 Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko
2 Martin Vlačiky, Mgr., Ph.D. 1995 nezávislý kandidát
3 Edita Pfundtner, Mgr. 1529 nezávislá kandidátka
4 Darina Timková, Mgr. 1444 nezávislá kandidátka
5 Vladimír Volf,   1266 nezávislý kandidát
6 Juraj Petrovič, Mgr. 1186 koalícia: Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

4. volebný obvod

1 Richard Mikulec, JUDr. 2050 nezávislý kandidát
2 Silvia Švecová, Ing., PhD. 1883 nezávislá kandidátka
3 Katarína Šebejová, Ing., PhD. 1757 nezávislá kandidátka
4 Stanislav Winkler, Ing. 1683 nezávislý kandidát
5 Andrej Árva, Ing. 1657 koalícia: Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 
6 Peter Weiss, Mgr. 1630 nezávislý kandidát 
7 Martin Lovich,   1275 nezávislý kandidát
 

Zvolení poslanci do mestského zastupiteľstva

 
1 Jakub Mrva, Ing. 6352 Spolu - občianska demokracia, Progresívne Slovensko
2 Tomáš  Korček, JUDr. 5699 nezávislý kandidát
3 Martin Vlačiky, Mgr., Ph.D. 4572 nezávislý kandidát
4 Katarína Augustinič, Ing. 4484 nezávislá kandidátka

Zápisnica s výsledkami volieb:

Zápisnica miestnej volebnej komisie o výsledku volieb v mestskej časti vo voľbách do orgánov samosprávy obcí 10.11.2018



Vytvorené: 12.12.2018 11:19, Tettinger Marek
Hore
Hore
Hore