Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Adresár


Inštitúcia Kategória Email
Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie Bratislava
Pri starej prachárni 14
Úrady matej.biskupic@ba.kud.gov.sk
Schokocafe Maximilian Delikateso
Hálkova 2953/11
Gastronómia bameko@bameko.sk
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1
Úrady prednosta@banm.sk
Bastion Pub
Šancová 112
Gastronómia bastion@bastion.sk
Bowlingové Národné centrum - Hotel - Reštaurácia - Bowling
Turbínová 3528/1
Gastronómia hotel@bnc-sk.sk
Colný úrad, pobočka Bratislava - Pošta
Tomášiková 54
Úrady posta.5251@colnasprava.sk
DEA, spol. s r.o.
Vajnorská 3035/134
Obchody dea@dea.sk
MUDr. Roman Miklátek - stomatológ
Tehelná 3120/26
Zubári dentalplus@dentalplus.sk
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou
Limbová 1
Lekári sekretariat@dfnsp.sk
Detské kardiocentrum SR
Limbová 1
Lekári dinka@dkc-sr.sk
Dreams
Račianska 1527/81
Gastronómia dreams@zoznam.sk
Estremo Pasta&Caffe
Škultétyho 52/16
Gastronómia estremo@estremo.sk
Ambulancia pre liečbu chronickej bolesti
Kominárska 21/5
Lekári bratislava@europainclinics.com
Univerzita Komenského, Fakulta mamagementu, knižnica
Odbojárov 10
Iné fkn@fm.uniba.sk
FNsP Bratislava Nemocnica ak. L. Dérera
Limbová 5
Lekári NLD@fnspba.sk
Ing. Matej Michalík - Fotografické služby
Moravská 8/3
Iné info@fotkybratislavy.sk
Univerzita Komenského, Farmaceutická fakulta Ústredná knižnica
Kalinčiakova 8
Iné uk@fpharm.uniba.sk
Teátro Wünstenrot zastúpené GEDUR Production s. r. o.
Trnavské mýto 1
Kultúra gedur@gedur.sk
Krajská prokuratúra
Vajnorská 47
Úrady kpbratislava@genpro.gov.sk
Okresná prokuratúra Bratislava III.
Vajnorská 47
Úrady
« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »


Ak ste v zozname firiem nenašli svoju prevádzku, dajte nám prosím vedieť, radi ju do adresára zaradíme!


Vytvorené: 01.02.2012 17:02, Solutions Aglo
Hore
Hore
Hore