Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto
Junácka 1, 832 90 Bratislava
02 / 49 253 111
www.banm.sk

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto hľadá odborného referenta práce a miezd na oddelenie hospodárske a finančné

01.08.2016 - Mestská časť Bratislava-Nové Mesto,  Junácka ul.1, 832 91 Bratislava hľadá do oddelenia hospodárskeho a finančného
odborného referenta práce a miezd

Miesto práce:
Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, Bratislava

Platové podmienky:
v súlade so Zákonom č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Náplň práce: Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Minimálne požadované vzdelanie
vysokoškolské  2. stupeň

Požadovaná prax:
minimálne 5 roky /v mzdovej a personálnej oblasti -  podmienkou prax v samospráve vítaná

Ďalšie   požiadavky:
Predpokladaný termín nástupu:
september 2016/ dohodou

Žiadosti na zaradenie do výberového konania spolu so životopisom a  súhlasom uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov      zaslať  do  21.08. 2016  na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3  alebo  personalne@banm.sk

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Vytvorené: 01.08.2016 15:58, webman