Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto hľadá odborného referenta práce a miezd na oddelenie hospodárske a finančné

01.08.2016 - Mestská časť Bratislava-Nové Mesto,  Junácka ul.1, 832 91 Bratislava hľadá do oddelenia hospodárskeho a finančného
odborného referenta práce a miezd

Miesto práce:
Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, Bratislava

Platové podmienky:
v súlade so Zákonom č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Náplň práce:
  • spracovanie a vedenie mzdovej agendy
  • posudzovanie a zaraďovanie zamestnancov samosprávy a riaditeľov škôl do platových tried v súlade so Zákonom č.553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov
  • spracovanie štatistických výkazov v súlade s platnými právnymi predpismi,
  • príprava rozpočtu za mzdovú oblasť a sledovanie rozpočtu za jednotlivé strediská
  • komunikácia  so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, daňovým úradom, úradom prácea inými inštitúciami
  • samostatné spracovávanie miezd v mzdovom systéme TRIMMEL – výpočet miezd, náhrad príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti, povinných odvodov do poisťovní, preddavkov na daň zo závislej činnosti,
  • vykonávanie zrážok zo mzdy na základe exekúcií, súdnych rozhodnutí a dohôd o zrážkach zo mzdy
  • vykonávanie ročného zúčtovania dane z príjmov zo závislej činnosti
  • príprava pracovnoprávnych dokumentov vrátane dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru
  • elektronické zasielanie mesačných výkazov a registračných listov do sociálnej poisťovne a zdravotných  poisťovní
  • vyhotovovanie a elektronické zasielanie ELDZ do sociálnej poisťovne
  • príprava reportov, rozborov a štatistických výkazov
  • zodpovednosť za správnosť, úplnosť a aktuálnosť údajov v mzdovom a v personálnom systéme, za dodržiavanie platnej legislatívy a interných predpisov
  • komplexné spracovanie cestovných príkazov
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Minimálne požadované vzdelanie
vysokoškolské  2. stupeň

Požadovaná prax:
minimálne 5 roky /v mzdovej a personálnej oblasti -  podmienkou prax v samospráve vítaná

Ďalšie   požiadavky:
  • bezúhonnosť
  • praktické skúsenosti so mzdovou a personálnou agendou
  • ovládanie problematiky odmeňovania zamestnancov verejnej správy a rozpočtovania
  • odbornosť v oblasti dane z príjmov fyzických osôb
  • znalosť systému TRIMMEL výhodou
  • zodpovednosť, dôslednosť, diskrétnosť, aktívny prístup k riešeniu problémov
  • schopnosť stanoviť si priority a zvládať stres

Predpokladaný termín nástupu:
september 2016/ dohodou

Žiadosti na zaradenie do výberového konania spolu so životopisom a  súhlasom uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov      zaslať  do  21.08. 2016  na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3  alebo  personalne@banm.sk

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Vytvorené: 01.08.2016 15:58, webman
Hore
Hore
Hore